Aktuální počet návštěvníků

  • bazén:0
  • aqua:0
  • wellness:0

Teplota venkovního bazénu

  • rekreační:24.6
  • brouzdaliště:30.0

Rychlý kontakt

+420 461 101 200

Aktuální počet návštěvníků bazén: 0 | aqua: 0 | wellness: 0
Teplota venkovního bazénu rekreační: 24.6 | brouzdaliště: 30.0

Aktuální počet návštěvníků

    bazén: 0 | aqua: 0 | wellness: 0

Teplota venkovního bazénu

    rekreační: 24.6 | brouzdaliště: 30.0

Rychlý kontakt

+420 461 101 200

Instruktoři

Mgr. Jana Klusáčková

Sportovní manažer

Dosažené vzdělání:

  • Univerzita Hradec Králové - Sociální pedagog se zaměřením na TV a sport
  • Univerzita Karlova - trenér plavání I. třídy

Pracovní zkušenosti: 

  • ředitelka závodu VC Pardubice
  • Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT - instruktor plavání
  • Sportovní gymnázium Pardubice - trenér věkové kategorie 15 -19 let

Sportovní úspěchy:

  • Účast na letních olympijských hrách 2004 Atény a 2008 Peking
  • finalistka ME dospělých 100VZ

Mgr. Jan Sejkora

Dosažené vzdělání:

  • Univerzita Hradec Králové - Sociální  pedagog se zaměřením  na TV a  sport
  • Univerzita Karlova - trenér plavání II. třídy

Pracovní zkušenosti:

  • instruktor plavecké školy Chrudim
  • instruktor Plaveckého klubu Pardubice
  • trenér plavání sportovní gymnázium Pardubice

Sportovní úspěchy:

  • medailista MČR  v plavání

Hana Šedová

Dosažené vzdělání:

  • pedagogické minimum Univerzita Hradec Králové
  • cvičitel - instruktor plavání
  • záchranář III. VZSČČK, záchranář II. - BALIC
  • potapěč P** - CMAS
  • zdravotník zotavovacích akcí - ČČK
  • rozhodčí III. klasického plavání a ploutvového plavání

Pracovní zkušenosti:

  • instruktor Plavecké školy Pardubice
  • plavčík Plavecký areál Chrudim
  • záchranář - hladinová služba SEČ
  • trenér ploutvového plavání - KP Pardubice

Sportovní úspěchy:

  • medailové umístění MČR v orientačním potápění

 

Bc. Pavlína Bíšková

Dosa​žené vzdělání:

  • Univerzita Hradec Králové - sportovní management
  • Atlantik Augustin Andrle - cvičitel plavání III. třídy, plavčík
  • ACI Praha - cvičitel aerobiku II. třídy, Fitball + overball, Bossa
  • Academy FACE CZECH - instruktor Port De Bras

Pracovní zkušenosti:

  • plavčík, instruktor plavecké školy Hlinsko
  • instruktor aerobiku Iva Mrkvičková Hlinsko
  • instruktor aerobiku Fitline Hradec Králové
  • instruktor aerobiku Fakulta informatiky a managementu HK

Bc. Jiří Galočík

Dosažené vzdělání:

  • Univerzita Pardubice, fakulta filozofická
  • učitel plavání C

Pracovní zkušenosti:

  • plavčík
  • trenér atletiky

Sportovní úspěchy:

  • medailista z MČR v atletice

Tereza Vytlačilová

Dosažené vzdělání:

  •  Gymnázium Dašická, Pardubice
  •  Vzdělávací středisko Miroslav Matuška - instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců a batolat, plavčík, zdravotník zotavovacích akcí.
  •  Česká basketbalová federace - basketbalový trenér a rozhodčí.

Pracovní zkušenosti:

  • trenér a rozhodčí - BK Studánka

Šárka Terpajová

Dosažené vzdělání:

  • Střední průmyslová škola chemická - Analytická chemie.
  • Vzdělávací středisko Miroslav Matuška - instruktor pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců a batolat a dětí předškolního věku, plavčík, zdravotník zotavovacích akcí.

Mgr. Tomáš Neterda

Dosažené vzdělání:

  • Univerzita Hradec Králové - učitelství 1. stupeň
  • trenér I. třídy

Pracovní zkušenosti:

  • sportovní trenér Gymnázium Pardubice

Václav Werner

Dosažené vzdělání:

  • Sportovní gymnázium
  • trenér plávání III. třídy

 

Pracovní zkušenosti:

  • plavecká škola Pardubice
  • trenér v Plaveckém klubu Pardubice

Sportovní úspěchy:

  • finalista MČR dorostu, účastník MČR dospělých

Vendula Biathová

Dosažené vzdělání:

  • SOU Obchodní Pardubice - středoškolské vzdělání s maturitou - obor podnikání
  • trenér III. třídy - ploutvové plavání, CMAS
  • Divemaster - potápění, PADI

Pracovní zkušenosti:

  • plavčík - plavecký areál Chrudim
  • trenér ploutvového plavání, Klub potápěčů Pardubice
  • lektor školy potápění dětí a dospělých, PaP Dětský klub Delfín

Sportovní úspěchy:

  • medailové umístění v MČR a SP v ploutvovém a orientačním plavání

Romana Lovečková

Dosažené vzdělání:

  • Sportovní gymnázium Pardubice
  • trenér plavání III. třídy
  • Vzdělávací středisko Miroslav Matuška - instruktor pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců a batolat a dětí předškolního věku, plavčík, zdravotník zotavovacích akcí.

Sportovní úspěchy:

  •  finalista MČR dorostu, účastník MČR dospělých

Pracovní zkušenosti:

  • plavecká škola Pardubice
  • SCPAP Pardubice

Barbora Jamberová

Dosažené vzdělání:

  • Univerzita Pardubice
  • fakulta filozofická
  • obor sociální antropologie
  • trenér plavání III. třídy
  • fitness trenér II. třídy

Pracovní zkušenosti:

  • plavecká škola Pardubice
  • trenér Plaveckého klubu Pardubice

Mgr. Jan Petráň

Dosažené vzdělání:

  • Univerzita Palackého v Olomouci
  • trenér plavání III. třídy

Sportovní úspěchy:

  • finalista MČR dorostu, finalista MČR dospělých

David Jehlička

Dosažené vzdělání:

  • student Univerzity Palackého v Olomouci
  • fakulta tělesné kultury
  • obor trenérství a sport
  • trenér plavání 3. třídy

Pracovní zkušenosti:

  • plaveká škola Pardubice
  • trenér PK Pardubice

Sportovní úspěchny:

  • úspěšný juniorský reprezentant ČR v plavání
  • Mistr ČR  v juniorských kategoriích n 100 a 200 m prsa

 

Zuzana Doubková

Dosažené vzdělání:

  • SOŠ obchodní
  • atletický trenér C
  • trenér plavání C
  • instruktor dětského plavání
  • zdravotník

pracovní zkušenosti:

  • instruktor plavání kojenců a batolat

sportovní úspěchy:

  • medailistka MČR v dorostenecké kategorii ve skoku vysokém

Lucie Gobernacová

Dosažené vzdělání:

  • SOŠ cestocní ruch, grafický design
  • trenér plavání 3. třídy
  • plavecký rozhodčí 3. třídy
  • plavčík

Pracovní zkušenosti:

  • instruktor plavecké školy
  • plavčík
  • trenér plavání v klubu SCPAP

Sportovní úspěchy:

  • účastnice MČR  v žákovských a dorosteneckých kategoriích v plavání
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace