Aktuální počet návštěvníků

  • bazén:60 lidí
  • aqua:91 lidí
  • wellness:15 lidí

Rychlý kontakt

+420 461 101 200

Aktuální počet návštěvníků bazén: 60 lidí | aqua: 91 lidí | wellness: 15 lidí

Aktuální počet návštěvníků

  • bazén:60 lidí
  • aqua:91 lidí
  • wellness:15 lidí

Rychlý kontakt

+420 461 101 200

Instruktoři

Mgr. Jana Klušáčková

Sportovní manažer

Dosažené vzdělání:

  • Univerzita Hradec Králové - Sociální pedagog se zaměřením na TV a sport
  • Univerzita Karlova - trenér plavání I. třídy

Pracovní zkušenosti: 

  • Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT - instruktor plavání
  • Sportovní gymnázium Pardubice - trenér věkové kategorie 15 -19 let

Sportovní úspěchy:

  • Účast na letních olympijských hrách 2004 Atény a 2008 Peking
  • Stále drží rekord ČR na 100m volný způsob

Mgr. Jan Sejkora

Dosažené vzdělání:

  • Univerzita Hradec Králové - Sociální  pedagog se zaměřením  na TV a  sport
  • Univerzita Karlova - trenér plavání I. třídy

Pracovní zkušenosti:

  • instruktor plavecké školy Chrudim
  • instruktor Plaveckého klubu Pardubice
  • trenér plavání sportovní gymnázium Pardubice

Sportovní úspěchy:

  • medailista MČR  v plavání

Hana Šedová

Dosažené vzdělání:

  • pedagogické minimum Univerzita Hradec Králové
  • cvičitel - instruktor plavání
  • záchranář III. VZSČČK, záchranář II. - BALIC
  • potapěč P** - CMAS
  • zdravotník zotavovacích akcí - ČČK
  • rozhodčí III. klasického plavání a ploutvového plavání

Pracovní zkušenosti:

  • instruktor Plavecké školy Pardubice
  • plavčík Plavecký areál Chrudim
  • záchranář - hladinová služba SEČ
  • trenér ploutvového plavání - KP Pardubice

Sportovní úspěchy:

  • medailové umístění MČR v orientačním potápění

 

Bc. Pavlína Bíšková

Dosa​žené vzdělání:

  • Univerzita Hradec Králové - sportovní management
  • Atlantik Augustin Andrle - cvičitel plavání III. třídy, plavčík
  • ACI Praha - cvičitel aerobiku II. třídy, Fitball + overball, Bossa
  • Academy FACE CZECH - instruktor Port De Bras

Pracovní zkušenosti:

  • plavčík, instruktor plavecké školy Hlinsko
  • instruktor aerobiku Iva Mrkvičková Hlinsko
  • instruktor aerobiku Fitline Hradec Králové
  • instruktor aerobiku Fakulta informatiky a managementu HK

Šárka Bednářová

Dosažené vzdělání:

  • Gymnázium Mozartova, Pardubice
  • Česká gymnastická federace - trenér sportovní gymnastiky 3. třídy
  • Vzdělávací středisko Miroslav Matuška - zdravotník zotavovacích akcí, plavčík, instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců a batolat
  • trenér plavání III. třídy

Pracovní zkušenosti:

  • trenér přípravky juda, Daito-ryu PCE
  • trenér gymnastiky - Česká gymn. federace
  • trenér cheerleadingu - Česká asociace Cheerleadingu
  • vedení tanečních kroužků pro předškolní děti - Taneční kroužky Radka Šarochová

Tereza Vytlačilová

Dosažené vzdělání:

  •  Gymnázium Dašická, Pardubice
  •  Vzdělávací středisko Miroslav Matuška - instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců a batolat, plavčík, zdravotník zotavovacích akcí.
  •  Česká basketbalová federace - basketbalový trenér a rozhodčí.

Pracovní zkušenosti:

  • trenér a rozhodčí - BK Studánka

Šárka Terpajová

Dosažené vzdělání:

  • Střední průmyslová škola chemická - Analytická chemie.
  • Vzdělávací středisko Miroslav Matuška - instruktor pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců a batolat a dětí předškolního věku, plavčík, zdravotník zotavovacích akcí.

Mgr. Tomáš Neterda

Dosažené vzdělání:

  • Univerzita Hradec Králové - učitelství 1. stupeň
  • trenér I. třídy

Pracovní zkušenosti:

  • sportovní trenér Gymnázium Pardubice

Václav Werner

Dosažené vzdělání:

  • Univerzita Pardubice
  • trenér plávání III. třídy

Sportovní úspěchy:

  • finalista MČR dorostu, účastník MČR dospělých

Vendula Biathová

Dosažené vzdělání:

  • SOU Obchodní Pardubice - středoškolské vzdělání s maturitou - obor podnikání
  • trenér III. třídy - ploutvové plavání, CMAS
  • Divemaster - potápění, PADI

Pracovní zkušenosti:

  • plavčík - plavecký areál Chrudim
  • trenér ploutvového plavání, Klub potápěčů Pardubice
  • lektor školy potápění dětí a dospělých, PaP Dětský klub Delfín

Sportovní úspěchy:

  • medailové umístění v MČR a SP v ploutvovém a orientačním plavání

Romana Lovečková

Dosažené vzdělání:

  • Sportovní gymnázium Pardubice
  • trenér plavání III. třídy

Sportovní úspěchy:

  •  finalista MČR dorostu, účastník MČR dospělých

Bc. Jan Petráň

Dosažené vzdělání:

  • Univerzita Palackého v Olomouci
  • trenér plavání III. třídy

Sportovní úspěchy:

  • finalista MČR dorostu, finalista MČR dospělých

Zuzana Draštíková

Dosažené vzdělání:

  • ATVS Palestra -Sportovní management
  • Univerzita Karlova - Pedagogické minimum
  • Balic Lifesaving Completence -Instruktor plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku
  • Balic Lifesaving Completence - Instruktor cvičení dětí od narození do 6 let

Martina Brandýská

Dosažené vzdělání:

  • ISŠ Technická Vysoké Mýto
  • Vzdělávací středisko Miroslav Matuška - cvičitel plavání, plavčík, instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců a batolat a dětí předškolního věku, zdravotník zotavovacích akcí
  • Face Czech Academy - cvičitelka aqua aerobicu 

Pracovní zkušenosti:

  • instruktor plavání
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace