Lázně

Nedílnou součástí našeho wellness jsou také různé druhy lázní a koupelí.

Turecká lázeň je na rozdíl od sauny založena na vysoké vlhkosti - 100% a nižší teplotě. Pára výrazně zjemní pleť a vyčistí póry. Tato procedura dokonale uvolní svalstvo i stres.

Zajímavostí je jistě Knaippova lázeň. Příjemné prohřívání nohou v teplé vodě je střídáno ochlazením v ledové. Po dobu procedury jsou Vaše chodidla jemně masírována. Po několikátém opakování a osušení se v nohách postupně šíří vlna tepla, která pokračuje do celého těla. Střídáním teplé a studené vody dosahuje Kneippova lázeň blahodárných účinků na prokrvení nohou a metabolismus. Pomáhá nejen při poruchách krevního oběhu, ale i při bolestech hlavy a nachlazení.

 

Ochlazovací bazének nesmí chybět. Prudké ochlazení po saunování, nebo turecké lázni je podstatné pro završení celého cyklu. Ochlazení vám navodí pocit svěžesti a dobrou náladu.

 

Solná lázeň je parní lázeň s vysokým obsahem soli ve vzduchu. 45 minut nahradí 3 dny u moře! Blahodárné účinky při léčbě astma, nemoci horních a dolních dýchacích cest, alergie, ekzémy, akné, dýchavičnost, kuřácký kašel

 

V neposlední řadě si můžete užít příjemné voňavé bylinné lázně. Zde jde hlavně o relax a osvěžení celého těla bylinným napařováním. Pára má blahodárné účinky nicméně vlhkost nedosahuje takové koncentrace jako v případě turecké lázně.

 

Partneři aquacentrum
Děkujeme!
Kalendář akcí aquacentra

Právě teď je u nás: 126 lidí
Bazén: 69 lidí
Aqua: 33 lidí
Wellness: 24 lidí

otevírací doba, jak se k nam dostanete, návštěvní řád, ceník, venkovní návštěvní řád.

Novinky na email

Budťe první kdo se dozví o našich akcích, slevách a novinkách.

Videa

Videa

Virtuální prohlídka

Fotogalerie

Letní příměstský tábor 2013 >>> Všechny galerie